Miejskie Przedszkole nr 4 w Bochni

Witamy w dziale galeria

Ciastka na patyku Gr.VI

Rodzice czytają dzieciom Gr.II

Przedszkolaków z Gr.II odwiedziła dziś mama p.Joanna, która przeczytała dzieciom świąteczne bajeczki. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały opowieści o elfach i ich przygodach. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny, poświęcony czas i zapraszamy jeszcze:)

Konkurs Plastyczny Gr.VI

Lenka P. z Gr.VI zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Polska Moja Ojczyzna - kolaż z tkanin".  Jej praca została wybrana spośród 399 kolaży nadesłanych na konkurs. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)