To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  KONKURS ZAWIERZAKOLUBNI
KONKURS ZAWIERZAKOLUBNI
data dodania: 2014-11-26

Drodzy Państwo nasze przedszkole bierze udział w konkursie ekologicznym
pt." Zwierzakolubni". Nasz konik został wykonany z odpadów: butelek plastikowych, makulatury, pudełeczek z jajek niespodzianek, wytłoczek po jajkach, gazet. W wykonaniu tej pracy brały udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że będą Państwo głosować na naszą pracę " Szczęśliwy konik na zielonej łące". Wszelkie informacje  na stronie organizatora www.buliba.pl. Możemy wygrać wspaniałe nagrody,  na głosujących także one czekają. Zatem baaardzo gorąco zachęcamy do oddawania głosów na naszą pracę, w którą dzieci włożyły serce. Głosowanie na www.buliba.pl rozpoczyna się od 27 listopada ( CZWARTEK). Koniec głosowania 1 grudnia, czasu mało, więc nie zapominajcie o nas:) Każdy głos się liczy, więc zachęcajcie Państwo rodziny do oddawania głosów na naszą pracę. Z góry dziękujemy:) Poniżej zmaieszczamy etapy powastawania naszej pracy.

Strona: 1 2 3