To takie proste!
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR4 W BOCHNI
Strona głowna  /  Galeria  /  " Pinokio" - przedstawienie rodziców z okazji Dnia Dziecka
" Pinokio" - przedstawienie rodziców z okazji Dnia Dziecka
data dodania: 2014-09-30

Dnia 25 czerwca nasi Kochani Rodzice kolejny raz sprawili naszym wychowankom i nam wspaniałą niepodziankę. W tym dniu dzieci zostały zaproszone do MDK - u w Bochni na przedstawienie " Pinokio" w wykonaniu niezwykłych aktorów. Cóż rzec, a właściwie napisać... rewelacyjna obsada, reżyseria i ludzie:) Wszystkie dzieci były zachwycone. Drodzy Rodzice uśmiechy naszych przedszkolaków i podziękowania to za mało.
  Niemniej z całego serca dziękujemy za możliwość uczestniczenia po raz kolejny w cudownym przedstawieniu. Dziękujemy za zaangażowanie, za to że  w tak zabieganym życiu znajdujecie czas i poświecacie go nie tylko swojej rodzinie i dzieciom, ale także Przedszkolu:).
Cudni aktorzy, wspaniałe przedstawienie, śmiech do łez, radość dzieci i bajkowe wspomnienia - bezecenne a to wszystko Wasza załuga i za to baaaaardzo dziękujemy.
Niekórzy rodzice z tej rewelacyjnej obsady pożegnały wraz ze swoimi pociechami przedszkolne mury, ale mamy nadzieje, że się spotkamy;) Nitka przyjaźni miejmy nadzieję nie zostanie przerwana.   CZEKAMY i ZAPRASZAMY!!!!

Strona: 1 2 3